Srazili srnu

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Dva řidiči srazili jednu srnu.

V neděli krátce před půl devátou večer vyjížděli dopravní policisté k nehodě, ke které došlo mezi Drslavicemi a Veletinami. V tomto úseku srazili jednu srnu hned dva řidiči.

Čtyřiačtyřice­tiletému řidiči Renaultu, který jel směrem na Veletiny, vyběhla z pravé strany do jízdní dráhy srna. Muž nedokázal srážce zabránit a tak došlo ke střetu. Jenže náraz srnu odhodil do protisměru, kde v tu chvíli projížděl řidič vozidla značky VW Golf. Tak se stalo, že zvěř srazil i on.

O události jsme informovali hospodáře příslušného mysliveckého spolku. Řidiči vyvázli bez zranění. Alkohol u obou vyloučila dechová zkouška. Celková škoda je předběžně vyčíslena na bezmála padesát tisíc korun.

Policisté upozorňují řidiče, aby byli při jízdě obezřetní a plně se soustředili na řízení. Zvěř nás může překvapit v kteroukoliv ranní či noční hodinu. Zejména v úsecích poblíž lesů a polí a také tam, kde přímo dopravní značka upozorňuje řidiče na zvěř, je nutné jet takovou rychlostí, abychom byli schopni v případě spatření zvěře zastavit nebo alespoň snížit rychlost. Pokud dojde ke střetu, řidič je ze zákona povinen událost oznámit na policii!

7. ledna

 
 

Srazili srnu VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Srazili srnuOBRÁZEK - Srazili srnu

Srazili srnu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

Východní Morava ožije mnoha zajímavými akcemi

VÝCHODNÍ MORAVA – Mnohými lákadly oplývá Východní Morava. V každou roční dobu. (celý článek)

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín - Jablečná slavnost již posedmnácté

Vůně jablečných moučníků, chuť čerstvého jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli 23. září 2018. Jablka všemi smysly - čichem, chutí, zrakem i hmatem - a ve všech podobách - sušená, tekutá, pečená i právě utržená ze stromu, čekají na vaši návštěvu. (celý článek)

Kolo je na světě!

Kolo je na světě!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Krádež kola jsme objasnili. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )