Koupil za pět prstů

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Motorku mu ukradl přímo pod nosem.

Na neděli 21. října dlouho nezapomene osmačtyřicetiletý majitel motorky. Pachatel mu ji totiž ukradl přímo pod nosem.

Muž ze Slavkova prodával na internetovém portále terénní motorku značky Honda. V neděli dopoledne mu zavolal slovensky hovořící muž, že by se na ni po poledni přijel podívat. Kupující přijel ve vozidle značky VW Golf modré barvy se slovenskou poznávací značkou. Kromě něj z vozidla vystoupila i žena s dítětem. Mezitím, co si muž obhlížel motorku, odjela žena s potomkem do nedaleké restaurace. Když si stroj důkladně prohlédl a dokonce se i projel, řekl, že si zajede obhlédnout ještě jednu motorku a do hodiny dá prodávajícímu vědět. Nato odešel. Kolem třetí hodiny odpoledne se neznámý muž do Slavkova vrátil a požadoval ještě jednu projížďku. Prodávající ho v dobré víře nechal projet po ulici. Co se ale stalo poté, jistě nečekal. Muž na stroji přidal plyn a ujížděl směrem na obec Strání. Bohužel už se nevrátil. Majitel zůstal bez peněz i bez motorky. Proto celou událost oznámil na policii.

K popisu pachatele uvedl, že byl asi 185 cm vysoké postavy, měl blond vlasy a na obličeji tzv. strniště. Na hlavě měl zimní čepici šedé barvy, oblečen byl do šedé mikiny s kapucí, tmavých maskáčových kalhot a na nohou měl černé tenisky. Na levé straně obličeje v oblasti oka měl jizvu.

Tímto jednáním majiteli způsobil škodu za padesát devět tisíc korun. Po dopadení mu za trestný čin krádež hrozí až pětileté vězení.

23. října 2018

 
 

Koupil za pět prstů VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Koupil za pět prstů

Koupil za pět prstů DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Majitelé cihel jsou vypátráni!

Majitelé cihel jsou vypátráni!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Mužům hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Zatmění měsíce i představení budoucího krále – na Východní Moravě

Zatmění měsíce i představení budoucího krále – na Východní Moravě

VÝCHODNÍ MORAVA – Závěr ledna bude patřit přírodním úkazům, vlčnovskému králi, gastronomii i posledním příležitostem vidět dvě zajímavé výstavy. (celý článek)

Předvánoční týden bude na Východní Moravě zábavný

Předvánoční týden bude na Východní Moravě zábavný

VÝCHODNÍ MORAVA – Předvánoční týden bude ve většině rodin ve znamení příprav na svátky. Kdo si najde trochu volného času, pro něj má Východní Morava zajímavé tipy. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )