Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

VÝCHODNÍ MORAVA – Plná letních akcí je během července Východní Morava. Vyberete si z nabídky?

Ve středu 18. července vystoupí od 19:30 v Lázeňském divadle v Luhačovicích violistka Kristina Fialová a Komorní filharmonie Pardubice.

Od středy 18. do soboty 21. července ožije Uherské Hradiště tradičním festivalem CZ&SK Hello jazz weekend. Více k programu na www.jazzweekend.cz.

Ve čtvrtek 19. července se bude od 17:00 ve zlínské Kavárně 15kafe přednášet na téma Od bipolárního ke světu multipolárnímu. Nabídne dnešní pohled na USA, Ruskou Federaci a Čínu nejen z hlediska cestovatelského, ale i politického.

V Janíkově stodole ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm vystoupí ve čtvrtek známý bavič Zdeněk Izer se svým pořadem Na plný coole. Začátek je v 19:00.

V pátek 20. července zahraje na Letním koupališti v Rožnově pod Radhoštěm kapela Tři Sestry. Koncert začne v 18:00, hosty budou E!E, Doctor P.P. a Fancy Foxx.

V sobotu 21. července zvou Sklárny Květná na Uherskohradišťsku na Den otevřených dveří. Program začne v 13:00.

Městem Zlínem projede v sobotu 21.7. Zlínská Historic Rally, na své si přijdou všichni milovníci historických automobilů. Více na www.zvcc.unas.cz.

Ve Sněmovním sále Arcibiskupského zámku v Kroměříži vystoupí v sobotu britský Northamptonshire Youth Orchestra and Choir. Charitativní koncert začne v 19:30.

V neděli 22. července bude možné vyrazit od 9:00 na Dětskou prohlídku hradu Malenovice ve Zlíně. Na prohlídku je nutná rezervace na tel: 577 103 379 či e-mailu: kastelan.malenovice@seznam.cz.

Vlčnov na Uherskohradišťsku zve v neděli od 14:00 na Gastro den obcí Východního Slovácka. Nabídne ochutnávku nejen tradičních pokrmů. Koštovat se bude v prostoru naproti kostela a kolem Amfiteátru V Jamě. Bohatý doprovodný program i pro děti, koncert DH Vlčnovjané a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí se akce koná v sále Klubu sportu a kultury Vlčnov.

 
 

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

Tragická nehoda zablokovala hlavní tah

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Při dopravní nehodě zemřel mladý muž. (celý článek)

Narazil na podvodníka

Narazil na podvodníka

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Chtěl výhodně nakoupit. (celý článek)

Řidiči byli zaskočeni

Řidiči byli zaskočeni

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Kontrolou prošlo každé vozidlo. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )