Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

VÝCHODNÍ MORAVA – Plná letních akcí je během července Východní Morava. Vyberete si z nabídky?

Ve středu 18. července vystoupí od 19:30 v Lázeňském divadle v Luhačovicích violistka Kristina Fialová a Komorní filharmonie Pardubice.

Od středy 18. do soboty 21. července ožije Uherské Hradiště tradičním festivalem CZ&SK Hello jazz weekend. Více k programu na www.jazzweekend.cz.

Ve čtvrtek 19. července se bude od 17:00 ve zlínské Kavárně 15kafe přednášet na téma Od bipolárního ke světu multipolárnímu. Nabídne dnešní pohled na USA, Ruskou Federaci a Čínu nejen z hlediska cestovatelského, ale i politického.

V Janíkově stodole ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm vystoupí ve čtvrtek známý bavič Zdeněk Izer se svým pořadem Na plný coole. Začátek je v 19:00.

V pátek 20. července zahraje na Letním koupališti v Rožnově pod Radhoštěm kapela Tři Sestry. Koncert začne v 18:00, hosty budou E!E, Doctor P.P. a Fancy Foxx.

V sobotu 21. července zvou Sklárny Květná na Uherskohradišťsku na Den otevřených dveří. Program začne v 13:00.

Městem Zlínem projede v sobotu 21.7. Zlínská Historic Rally, na své si přijdou všichni milovníci historických automobilů. Více na www.zvcc.unas.cz.

Ve Sněmovním sále Arcibiskupského zámku v Kroměříži vystoupí v sobotu britský Northamptonshire Youth Orchestra and Choir. Charitativní koncert začne v 19:30.

V neděli 22. července bude možné vyrazit od 9:00 na Dětskou prohlídku hradu Malenovice ve Zlíně. Na prohlídku je nutná rezervace na tel: 577 103 379 či e-mailu: kastelan.malenovice@seznam.cz.

Vlčnov na Uherskohradišťsku zve v neděli od 14:00 na Gastro den obcí Východního Slovácka. Nabídne ochutnávku nejen tradičních pokrmů. Koštovat se bude v prostoru naproti kostela a kolem Amfiteátru V Jamě. Bohatý doprovodný program i pro děti, koncert DH Vlčnovjané a mnoho dalšího. V případě nepříznivého počasí se akce koná v sále Klubu sportu a kultury Vlčnov.

 
 

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hledáme svědky dopravní nehody

Hledáme svědky dopravní nehody

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Viděl někdo střet cyklistky s chodcem? (celý článek)

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Pozvánka na víkend 27. 4 - 27. 4. 2018

Tento víkend máte jedinečnou možnost zavítat na Jarní slavnosti, putování za tajemným hradem nebo na Den Země ve Starém Městě. (celý článek)

Nauč se říkat drogám ne!

Nauč se říkat drogám ne!

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Žákům přednášel vedoucí katedry kriminologie. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )