Prodložený červencový víkend

Letní grilování a zahrádce

Hospůdka na drahách v Jarošově pořádá letní grilování na zahrádce. Bude na výběr z bohaté nabidky grilovaných specialit a pití. Přichystaná je také zábava pro děti ve formě trampolíny, bazénu a houpačky. Neváhejte a přijďte i se svými ratolesti na dobré jídlo a užít si příjemné posezení na čerstvém vzduchu. Grilování začíná v 16:00 hodin.

Více informací : http://akce-uh.cz/…-na-zahradce

SDH Liptov – 130 let od založení sboru

Dne 7.7.2018 od 9:30 se v Lipově uskuteční celodenní program na oslavu 130 výročí založení sboru dobrolovolných hasičů. Program započne Mše svatá v 10:30. Od 14:30 budou přijížděť jednotky, které se poté zúčastní průvodu a ukážou zasahování jednotek hasičskou technikou. Od 17 hodin je možnost prohlídky hasičské zbrojnice a posezení při Lipovjance.

Více informací: http://akce-uh.cz/…lozeni-sboru

Uherskobrodský Železný cyklopoutník 2018

V pátek 6.7.2018 se bude od 6:30 konat cyklistická akce, která Vás provede po významných poutních a kulturních místech ve Zlínském kraji. Start se uskuteční u Orelského stadionu v Uherském Brodě. Trasa vede přes Provodov, Štípu, Svatý Hostýn, Kroměříž, Staré město, Velehrad, Blatnici pod Svatým Antonínkem a zpátky do Uherského Brodu. Trasa má délku cca 180 km.

Více informací: http://akce-uh.cz/…poutnik-2018

 
 

Prodložený červencový víkend AUTOR:

Prodložený červencový víkend DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Slovácké léto 2018

Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely - Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto. (celý článek)

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

VÝCHODNÍ MORAVA – Zlín ovládne vyhlášený filmový festival, děti si prožijí svůj den, bude se koncertovat… Východní Morava je zábavná i na přelomu května a června. (celý článek)

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Víkend 20. 4. – 22. 4. 2018

Příchodem jara nás zmáhá únava, naše těla si zaslouží péči a odpočinek, proto jsme se rozhodli Vás pozvat na klidné a relaxační dny. Přijďte si vyrobit lapač snů pro Vaše klidné noci anebo strávit víkend v překrásných Luhačovicích. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )