Slovácké léto 2018

V Uherském Hradišti se od 29. 6. 2018 – 8. 7. 2018 koná 11. ročník Slováckého léta. Masarykovo náměstí a celé hradiště opět ožije nejen sportem, ale také hudbou a tancem. Již tento pátek se můžete těšit na slavnostní zahájení Slováckého léta. Celý den bude věnován dětem, a večer se na pódiu představí kapely – Scorpions revival, Rocksoar a kapela Tabák. Přejeme Všem krásně prožité Slovácké léto.

Dětský den s Jirkou Hadašem a Sběrnými surovinami UH

Dne 29. 06. 2018 od 09:30 se na Masarykově náměstí koná oslava konce školního roku pro děti. Připraveny jsou soutěže, animační programy, hry, skákací hrad i diskotéka. Pestrý program je připraven na celý den. Přijďte svým dětem darovat den plný nevšedních zážitků.

Více informací: http://akce-uh.cz/…-uh--2962018

Letní jednodenní Festival IQ Play na zlínském zámku!

Spolek Inspirace Zlín, z. s. Vás zve 30. 6. 2018 na jednodenní festival IQ PLAY. Akce se bude konat na Zlínském zámku od 10 –19 hodin. Okolí zámku bude rozděleno na jednotlivé zóny, podle druhu her. Přijďte celá rodina a vyzkoušejte hračky edukativního charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice, zvětšeniny her, hlavolamy a mnoho dalších.

Více informací: http://akce-uh.cz/…inskem-zamku!

Jurský svět: Zánik říše

Jak již název napovídá, jedná se o další novinku, který nás přenese do světa dinosaurů. Hlavní roli obsadili Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. Chystá se výbuch sopky a umělá rezervace dinosauřího světa má být zničena. Podaří se hlavním hrdinům zachránit zvířata a převést je do náhradní rezervace? Čeká je dobrodružství plné překvapení a jak to dopadne? Na to se můžete přijít podívat do Golden Apple Cinema ve Zlíně.

Více informací: http://akce-uh.cz/…353-e-3d-dab

 
 

Slovácké léto 2018 DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Dopěstovali

Dopěstovali

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Kriminalisté zajistili pěstírnu konopí. (celý článek)

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

Zloděj ukradl kultivátor i s vlečkou

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Napáchal škodu za třicet pět tisíc korun. (celý článek)

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

Slovácké slavnosti vína a otevřených památek v Uherském Hradišti

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Historické památky, folklor a tradice, radost z úrody vína – to vše nabízejí již tradiční Slovácké slavnosti vína a otevřených památek, které od pátku 7. do neděle 9. září rozezpívají a roztančí centrum Slovácka – královské město Uherské Hradiště. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )