Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem

VÝCHODNÍ MORAVA – Poslední dny června – ale také školního roku – nabízejí na Východní Moravě spoustu zábavy. Platí to i pro počátek prázdnin.

Až do soboty 30. června se možné si prohlédnout v Krajské knihovně Františka Bartoše ve Zlíně výstavku Česká kinematografie. Uspořádána je k 120. výročí začátku české kinematografie. K vidění je 3. podlaží budovy č. 15 v průmyslovém areálu.

Ve čtvrtek 28. června bude zahájena v 17:00 v Galerii Panský dvůr v Uherském Brodě výstava Česko/slovenská grafika 20./21. století. Navštívit ji bude možné až do 12. srpna.

Pátek 29. srpna bude posledním dnem školního roku. V Napajedlech připravili pro školáky akci Hurá na prázdniny, začne v 8:00. Více k programu se sladkým potěšením na www.vychodni-morava.cz/akce/127860/. Slovácké muzeum Uherské Hradiště zve pátek na návštěvu, kdo ze školáků si přinese vysvědčení, dostane odměnu. Začátek je v 9:00.

V sobotu 30. června bude možné si udělat výlet parním vlakem z Valašského Meziříčí do Rožnova pod Radhoštěm. Odjezdy a další podrobnosti jsou na www.vychodni-morava.cz/akce/124984/.

V Tlumačově na Zlínsku pořádají v sobotu v místním hřebčíně Chovatelský den. Program začne v 10:00, přehlídka klisen a hříbat začne v 12:00, hrát bude DH Skoroňáci.

V sobotu 30. června a v neděli 1. července se uskuteční v Městském parku u Společenského domu v Rožnově pod Radhoštěm Garden Food Festival, tedy přehlídka dobrého jídla a pití. Tváří festivalu bude opět známý šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Nabídka dalších akcí je na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Východní Morava přivítá prázdniny: v muzeu, parním vlakem a skvělým jídlem DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Strážnické slavnosti 2018

Strážnické slavnosti 2018

Již tento víkend se koná 73. ročník mezinárodního folklórního festivalu. Strážnické slavnosti jsou jedny z nejznámějších mezinárodních akcí v širokém okolí. Letos přijedou také soubory z Mexika, indonéského ostrova Borneo, Maďarska, Číny a Ruska. Strážnický program je velmi pestrý a rozmanitý, na své si přijdou všichni návštěvníci. (celý článek)

Za nehodami stála nepozornost

Za nehodami stála nepozornost

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Čtyři lidé skončili v nemocnici. (celý článek)

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

Východní Morava: koštujte, bavte se, poslouchejte hudbu

VÝCHODNÍ MORAVA – Plná letních akcí je během července Východní Morava. Vyberete si z nabídky? (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )