Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít

VÝCHODNÍ MORAVA – Zlín ovládne vyhlášený filmový festival, děti si prožijí svůj den, bude se koncertovat… Východní Morava je zábavná i na přelomu května a června.

Zlín Film Festival – Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež je nejstarší a v současnosti největší filmovou přehlídkou svého druhu na světě. Letos se uskuteční od pátku 25. května do soboty 2. června. Více na www.vychodni-morava.cz/…ilm-festival.

Ve čtvrtek 31. května přijede na náměstí Míru ve Zlíně známá cyklotour Na kole dětem v čele se slavným velocipedistou Josefem Zimovčákem. Potkat se ním, či se připojit k pelotonu plným osobností, bude možné v čase od 12:45 do 13:15.

Arcibiskupský zámek Kroměříž rozezní ve čtvrtek Hudba starého Polska. Od 19:00 zazní dvorská a duchovní hudba 16. a 17. století z královského zámku ve Varšavě a Wawelu v Krakově.

V pátek 1. června bude Den dětí. Velký program pro ně bude připravený třeba na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Začne v 14:30, více na www.vychodni-morava.cz/akce/126674/.

Spousta akcí pro děti bude připravena i v sobotu 2. června. V areálu Navosu v Kroměříži se uskuteční od 8:30 tradiční zemědělská výstava, určená je pro velké i malé návštěvníky.

Pionýrská louka Kroměříž bude v sobotu dějištěm Dne dětí. Zábavný program plný her, tancování a zpívání začne v 10:00 a potrvá do 15:00.

Den dětí a otevřených dveří pořádá v neděli 3. června Městské divadlo ve Zlíně. Začne v 10:00, v 14:30 začne představení Opice Žofka. Více na www.divadlozlin.cz.

Ranč Kostelany na Kroměřížsku zve v neděli na Spidermana, od 11:00 do 17:00. Návštěvníci si budou moci poměřit sílu na venkovní lezecké stěně pod vedením zkušených spider-manů, v nabídce je i doprovodný program a sladké odměny.

Více na www.vychodni-morava.cz.

 
 

Zlínský filmový festival, Den dětí… Východní Morava bude žít DISKUSE:

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky, buďte první!

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Použil kartu jiného řidiče

Použil kartu jiného řidiče

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Muži nyní hrozí až dvouleté vězení. (celý článek)

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

Na Velehrad po vyznačených stezkách cyrilometodějského putování

VÝCHODNÍ MORAVA – V červenci vyrazili do terénu značkaři Klubu českých turistů, aby vyznačili trasy zahrnuté do systému stezek cyrilometodějského putování. Do dnešního dne je vyznačeno více než sto kilometrů trasy, všech 315 kilometrů chtějí značkaři zvládnout do konce letošního léta. (celý článek)

Dopěstovali

Dopěstovali

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Kriminalisté zajistili pěstírnu konopí. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )