Pořiďte své kočce krytý záchod s automatickým splachováním!

Domácí mazlíčci jsou úžasnými společníky. Když se vrátíme domů, láskyplně nás vítají a mají radost, že jsme opět s nimi. Co nás ale také může přivítat, je silný zápach. Řeč je o kočičích záchodcích, které se za dobu naší nepřítomnosti stačily zaplnit. Nejenže to není nic příjemného pro nás (nebo třeba pro návštěvu), ale také ani pro naše mazlíčky.

Kočky jsou velice citlivá a čistotná stvoření, špinavý záchod je tedy může velice stresovat. Pokud je jejich záchod znečištěný, často následně vykonají potřebu jinde, což je situace, která by neměla nikdy nastat. Naštěstí i v tomto odvětví se našli lidé, kteří na problémy majitelů kočiček mysleli, a vytvořili samočistící kočičí záchod Catgenie.

V čem je Catgenie lepší?

Geniální řešení Catgenie spočívá v jednoduchosti. Kočičí záchod se po vykonání potřeby prostě sám vyčistí. Co je tedy důležité, je, že my se nemusíme o nic starat. Od samotného nákupu těžkých granulí po vyklízení odpadu nebo mytí kočičího záchodu. A co víc, náš domov je stále čistý a voňavý.
 

Catgenie má také oproti záchůdkům s běžnými stelivy mnoho výhod. Například:

Catgenie využívá biologicky odbouratelné a omyvatelné stelivo – standardní steliva není možné splachovat do záchodu, tím pádem je v igelitové tašce musíme vhodit do běžného odpadu. To je nejen nepraktické, ale i neekologické.

Catgenie zamezuje vzniku zápachu, protože automatický úklid lze zahájit ihned po vykonání kočičí potřeby. Takže už žádný zápach, kvůli kterému si nechceme domů přivést návštěvu nebo jej sami špatně snášíme.

Catgenie zamezuje šíření bakterií a parazitů – to je velice důležité v případě, že máme kočku nemocnou, nebo kočku s parazity. Ty se totiž i po podání léků na odčervení vyskytují několik dalších dní ve stolici. Snadno se tak přenáší (i na lidi) a rozmnožují dál.

• Díky tomu, že jsou granule v Catgenie vždy stoprocentně čisté, neulpívají zbytky moči a exkrementů na kočičích tlapkách – tohle je věc, kterou si málokdo z nás uvědomuje. I když bychom čistili běžný kočičí záchod velice pečlivě, stopy exkrementů tam stejně zůstanou. Kočka, která spí na posteli, gauči nebo si vyskočí na stůl, je tedy reálnou hrozbou roznášení fekálních bakterií.

• S toaletou Catgenie nám odpadne mnoho starostí – nemusíme se už starat o to, jestli jsme nezapomněli koupit kočičí stelivo, nemusíme po ránu místo snídaně sbírat kočičí bobky, nemusíme seškrabávat přischlé stelivo ze záchůdku a následně jej důkladně mýt dezinfikátory.Má Catgenie i nějaké nevýhody?

Toaleta Catgenie je navržena tak, aby byla velice jednoduše nainstalovatelná a vešla se do každého domu. I přesto se může stát, že svojí velikostí nebude vyhovovat vašemu interiéru, zvláště pokud je atypicky řešená. Není nic jednoduššího než si před koupí pečlivě změřit prostor, kam bychom chtěli záchůdek umístit a ujistit se tak, že i pro nás je velikostně vhodný.

Někteří chovatelé upozorňují na to, že exkrementy našich kočiček bychom měli vidět, abychom nezanedbali nějaké vážné onemocnění. To je samozřejmě pravda, nicméně pokud naši kočku známe, velice snadno poznáme nestandardní chování. Ať už je to častá potřeba toalety bez vykonání (například v případě zánětu močového měchýře), naléhavé mňoukání, nebo neklid. Pokud máme podezření, že je s naší kočičkou něco v nepořádku, nebo bychom měli odebrat vzorek exkrementu zvěrolékaři, stačí toaletu ovládat ručně, nikoliv automaticky. Jestliže máme zahradu a kočička se vyprazdňuje i částečně venku, stejně všechny potřeby nestačíme (ani nemůžeme) zaznamenat.

Vyplatí se Catgenie finančně?

Catgenie je skvělá investice nejen z pohledu vaší peněženky, ale také z pohledu životního prostředí. Představte si kolik plastových pytlů a kilogramů ekologicky neodbouratelného steliva vyprodukuje jedna kočka za svůj život.

 
 

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním! VŠECHNY OBRÁZKY:

OBRÁZEK - Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!OBRÁZEK - Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!OBRÁZEK - Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!OBRÁZEK - Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním!

Pořiďte své kočičce krytý záchod s automatickým splachováním! AUTOR:

ks

MOHLO BY VÁS JEŠTĚ ZAJÍMAT:

Hudba, jídlo, plesy a lyžování – lednová Východní Morava.

Hudba, jídlo, plesy a  lyžování – lednová Východní Morava.

Přehled lednových akcí na Východní Moravě. Vyberte si mezi hudbou, jídlem, plesy či lyžováním. (celý článek)

Narazil na podvodníka

Narazil na podvodníka

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Chtěl výhodně nakoupit. (celý článek)

Nehoda zablokovala hlavní silniční tah

Nehoda zablokovala hlavní silniční tah

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Silnice I/50 byla tři hodiny uzavřena. (celý článek)

 

ČLÁNEK JE ZAŘAZEN V KATEGORIÍCH:

SDĚLENÍ

OBSAH TVOŘÍ TAKÉ ČTENÁŘI!

O PORTÁLU REGION-UH.CZ

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

 
 
Naši partneři (např. )